Lokalne2

Czapki Głuchów

Niekiedy outfit sprawia wrażenie niedokończonego. Czasami brakuje odpowiedniej biżuterii, stylowych okularów lub nakrycia głowy. Czapki głuchów to bardzo ważny element każdej stylizacji. Warto jednak wiedzieć, z czym je łączyć i do czego pasują. 

Czapki Głuchów

Czapka typu beanie

Są to czapki głuchów, które w swoim naturalnym kroju doskonale zasłaniają uszy, chroniąc przed ich odmrożeniem. Są zazwyczaj wykonywane z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu materiał jest przewiewny i chroni ciało przed nadmierną utratą ciepła. Sprawdzi się w stylizacji zimowej zarówno z luźnym płaszczem, jak i kurtką narciarską. Natomiast beanie z wysokim stanem, odkrywająca uszy, to propozycja na cieplejsze pory roku. Dobrana z cienkim sweterkiem lub golfem będzie stanowiła idealne przełamanie stylizacji.

Beret, klasyka i elegancja

Jest to propozycja do eleganckiej stylizacji. Sprawdzi się zarówno w połączeniu z  delikatnym krótkim płaszczem, jak i takim, który jest  masywny i ciężki. Kolor czapki głuchów warto dobrać do dodatków. Beret współgra idealnie z apaszkami, szalikami oraz rękawiczkami w tym samym kolorze. Nada to outfitowi poczucia zgrania wszystkich elementów ze sobą. Jeśli jednak chcemy trochę pobawić się kolorami, należy pamiętać o kole barw i na jego podstawie dobrać odcienie, które będą odpowiednie. Ważna jest również zasada trzech, na podstawie której łączy się ze sobą maksymalnie trzy kolory.

Kapelusz — zawsze w modzie

Jest to propozycja do romantycznych letnich sukienek i plażowych stylizacji. Jasnobrązowy kapelusz z lekkiego materiału zapewni zarówno wspaniały dodatek, jak i ochronę przed słońcem. 

Dowiedz się więcej: https://www.rabionek.com.pl/pl/

Możesz również polubić…