Lokalne

Ciekawostki dotyczące escape room w Warszawie.

Ostatnimi czasy nadzwyczaj znane okazał się wyraz Escape Room właściwie nawet dwa wyrazy. Jeszcze nie tak dawno nikt o tym nie wiedział a w tym momencie bardzo często ludzie zgadują się i mówią, że wybierają się do escape room. Jeśli ktoś umie mówić po angielsku wie, że dosłownie to znaczy pokój ucieczki. Jednak nie ulega wątpliwości, że nie należy tłumaczyć wszystkiego słowo w słowo. Wobec tego na nasz język przełożono to jako pokój ucieczek. I takie określenie rozpoczęło krążyć. O co tymczasem w zasadzie chodzi? Są to miejsca, które powstały w najróżniejszych miastach i dostarczają one masy rozrywki ludziom. Żeby wybrać się do tego typu miejsca trzeba uzbierać odpowiednią grupę. Musi być to kilka osób, które dadzą się wspólnie zamknąć w jednym pokoju. Żeby wyjść z tego pokoju trzeba rozwiązać serię zagadek, które nie są takie łatwe, w związku z tym lepiej udać się z większą liczbą osób do tego miejsca. Im więcej pomysłów tym lepiej.

Jak ciekawie spędzić noc

escape room warszawa 

Rzecz jasna pamiętajmy, że na wydostanie się stamtąd mamy ograniczoną ilość czasu. Trzeba się pomieścić w limicie czasowym, żeby wyjść z tego pokoju. Jednak należy wszystkie zagadki rozwiązać prawidłowo. Jeżeli nam się uda to możemy się poszczycić, że escape room Warszawa został przez nas pomyślnie zdobyty. Wyznam wprost, że nie byłem do tej pory w takim miejscu. A chyba mam czego żałować, bo mam przyjaciół, którzy z tego typu miejsca korzystali. Pokój ucieczek Warszawa postawił przed nimi serię trudnych i złożonych zagadek do rozwiązania. Było trudno, jednak im się udało. Przyznali sami, że po zwycięskim wyjściu mieli dużą satysfakcję, że im się udało, jak nigdy przedtem. To im wykazało, że są rzeczywiście mądrzy i inteligentni, że nawet w ograniczonym czasie potrafią się pomieścić.

Escape room to nowy format rozrywki

pokój ucieczek warszawa

Nie sądzicie, że jest to fajna zachęta, by zgromadzić swoją ekipę i wyjść do takiego miejsca? Nie ma nad czym tutaj rozmyślać. Jest to idealna rozrywka na nadciągający weekend. Starczy w przeglądarce wprowadzić: Warszawa Escape Roomy i będziemy wiedzieć gdzie udać się dokładnie, aby zdołać zaznać jednej z najciekawszych przygód w swoim życiu. Niewątpliwie będzie ekstra.

Możesz również polubić…