kraków wynajem busa 9 osobowego cena
Małopolska

Wynajem busa 9 osobowego kraków cena

Jaka jest wynajem busa 9 osobowego kraków cena? Jeśli planujesz wycieczkę w stolicy Małopolski, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Zebraliśmy wszystkie dostępne oferty wynajem busa 9 osobowego kraków cena. Teraz chcemy państwu przedstawić najlepsze z nich. Zapraszamy do lektury tekstu.

Najpopularniejsza wycieczka

Najbardziej popularna oferta dostępna dla turystów. To wynajem busa 9 osobowego kraków cena za kwotę 2000 zł. W ramach tej ceny można wybrać się z Krakowa do Wieliczki, aby odwiedzić Kopalnię Soli. Następnym przystankiem jest malownicze Zakopane, gdzie można zwiedzić Krupówki oraz zasmakować pysznych góralskich potraw. W wynajem busa 9 osobowego kraków cena wliczona jest kwota biletów do wszystkich obiektów turystycznych. Należy także pamiętać, że wycieczka w pełnym pakiecie trwa 2 dni, dlatego ważne jest, aby zarezerwować nocleg w hotelu. Firmy transportowe są odpowiedzialne tylko za wynajem biletów w obiektach turystycznych. Nocleg nie jest zapewniony.

wynajem busa 9 osobowego kraków cena

Dostępne pojazdy

W ofercie wynajem busa 9 osobowego kraków cena możemy również wybrać odpowiedni pojazd. Najbardziej popularne są busy o podstawowym wyposażeniu. Takim jak między innymi: klimatyzacja, mini stoliki na postawienie laptopa, pojemniki na napoje oraz pojemny bagażnik na plecaki. W ofertach wynajem busa 9 osobowego kraków cena, w których cena jest nieco droższa. Znajdziemy również takie udogodnienia jak między innymi: WIFI, sieć mini telewizorów itd.

Dowiedz się więcej na https://acrentalcars.pl/cennik/!

Możesz również polubić…