Loklane

Wulkanizacja Gorlice

Wulkanizacja Gorlice świadczy usługę wymiany opon. Dobranie dobrej jakości opon, dopasowanych do warunków pogodowy jest bardzo ważne, ponieważ jest to podstawą bezpiecznej jazdy. Wymianą opon zajmą się fachowcy z wulkanizacja Gorlice.

Dlaczego warto wybrać serwis wulkanizacja Gorlice?

Warto wybrać sprawdzony serwis, do którego oddamy samochód. Wulkanizacja Gorlice zapewnia swoim klientom profesjonalny personel, który fachowo zajmie się samochodem. Wulkanizatorzy zadbają o jakość i doprowadzą auto do pełnej sprawności, abyście mogli bezpiecznie podróżować.

Wybór profesjonalnego serwisu samochodowego daje pewność, że posiadają wszystkie fachowe narzędzia potrzebne do wymiany opony. Sami niestety nie jesteście w stanie profesjonalnie tego zrobić, zestaw naprawczy do kół jest tylko podczas awaryjnych sytuacji na drodze. Jeżeli jednak chcecie wymieniać opony za pomocą tego zestawu, miejcie świadomość, że podnośniki nie trzymają stabilnie samochodu i bardzo ciężko jest je zamontować oraz klucze do śrub są krótkie i przy mocno dokręconych śrubach, narzędzie może się wygiąć albo zniszczyć łby śrub. Dlatego zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest udanie się do wulkanizacja Gorlice.

wulkanizacja gorlice

Ile kosztuje wymiana opon w wulkanizacja Gorlice?

Koszt wymiany opon waha się pomiędzy 80 zł a 200 zł, wszystko zależy od materiału i średnicy felg. Są dwa rodzaje felg: stalowe i aluminiowe. Stalowe są znacznie droższe od aluminiowych, a cena wzrasta wraz z rozmiarem felgi. Podczas wymiany opon możesz poprosić o wymianę wentyli oraz napompowanie opon. W wulkanizacja Gorlice oferują usługi pompowania opon azotem i powietrzem atmosferycznym, lecz różnica jest taka, że za azot należy zapłacić około 20 zł za wszystkie opony.

Dowiedz się więcej na https://auto-pietrzycki.pl/o-firmie/team/!

Możesz również polubić…