Lokalne

Nowoczesne ogrodzenia Warszawa

Warszawski rynek producentów ogrodzeń w ostatnich latach wprowadził nowoczesne ogrodzenia Warszawa, takie jak ogrodzenia panelowe, murowane czy gabiony ogrodowe. Wymienione modele są oszczędne w formie, stonowane w stylu oraz bardzo funkcjonalne. Warto pamiętać, że podstawową funkcją ogrodzenia jest mimo wszystko ochrona posesji. Polecamy więc takie rozwiązania, które łączą bezpieczeństwo i estetykę.

Palisadowe nowoczesne ogrodzenia Warszawa

fence-77940_640

Płot palisadowy to nowoczesne ogrodzenia Warszawa, które jest solidnym zabezpieczeniem łączącym w sobie styl i klasę. Jest to ogrodzenie poziome, a jego poszczególne przęsła są zbudowane z poprzecznych belek. Mogą to być deski drewniane lub elementy stalowe czy aluminiowe. Takie płoty najczęściej są stosunkowo niskie i minimalistyczne. Nowoczesne ogrodzenia Warszawa idealnie pasują do budynków w stylu skandynawskim lub rustykalnym, jak i nowoczesnym. Ponadto palisadowe przęsła można połączyć z rozmaitymi słupkami z metalu, kamienia łupanego, cegły czy betonu architektonicznego, a także gabionów.

Nowoczesne ogrodzenia Warszawa w industrialnym stylu

Moda na industrializm panuje nieprzerwanie od kilku lat. Nowoczesne ogrodzenia Warszawa charakteryzują się prostotą i elegancją. Wykorzystuje się surowe, nieprzetworzone materiały, które tworzą kontrast między chłodnym betonem, a ciepłym drewnem. Bardzo dobrym pomysłem na nowoczesne ogrodzenia Warszawa jest wykorzystanie paneli Zenturo, z których można zbudować murek gabionowy, który wypełniony np. kawałkami matowego szkła zamieni posesję w industrialne dzieło sztuki. Ponadto, dla lepszego efektu używana jest Taśma Perfo ze stali nierdzewnej. Stosuje się ją do wypełnienia paneli Zenturo, aby wypełnić nowoczesne ogrodzenia Warszawa ciekawymi elementami.

Możesz również polubić…