Lokalne

Malowanie wielkogabarytowe kielce 

Malowanie wielkogabarytowe kielce to pokrycie farbą przedmiotów o dużych rozmiarach. Najczęściej w tym celu wykorzystuje się metodą natryskową, która ma wiele zalet. Taka metoda zapewnia równomierne rozprowadzenie farby  i dobre zabezpieczenie przed zniszczeniem. 

Konstrukcje wielkogabarytowe

Konstrukcje wielkogabarytowe stalowe pod wpływem różnych czynników ulegają zniszczeniu. Na ratunek przychodzi malowanie wielkogabarytowe kielce. W przystosowanej lakierni doświadczeni pracownicy są w stanie dokładnie oczyścić przedmioty czy elementy maszyn, a następnie malować natryskowo. Malowanie wielkogabarytowe kielce wykonuje się na mokro, co zapewnia idealne pokrycie przedmiotów powłoką ochronną. Ponadto, minimalizuje to możliwość powstania zacieków, czy innych nierówności. Malowanie wielkogabarytowe kielce umożliwia  pokrycie lakierem i zabezpieczanie zarówno małych, jak i dużych konstrukcji. 

malowanie wielkogabarytowe kielce

Malowanie natryskowe 

Malowanie wielkogabarytowe kielce najczęściej wykonuje się przy użyciu metody natryskowej. W tym przypadku taki rodzaj malowania jest najbardziej wydajny oraz bardziej skuteczny i dokładny. Malowanie wielkogabarytowe kielce wykonuje się przy użyciu  pistoletów, które równomiernie rozpylają. Jest to bardzo wydajne i szybkie, ponieważ nie marnuje się materiału malarskiego. Co więcej, równomierne rozprowadzenie lakieru przyczynia się do lepszej odporności przed rdzą. Największą zaleta jest na pewno to, że umożliwia to malowanie naprawdę dużych konstrukcji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej https://alucrom.pl!

Możesz również polubić…