Loklane

Kwiaciarnia Kraków

Powiedzieć, że kwiaty potrafią wyrazić więcej niż tysiąc słów to zdecydowanie za mało. Kwiaty mówią “dziękuję”, “przepraszam”, “gratulacje”, “wszystkiego najlepszego” i wiele, wiele innych. Bardzo często przystankiem w drodze do wyrażania naszych uczuć i relacji z bliskimi staje się kwiaciarnia Kraków

Kwiaciarnia Kraków

Co kwiat to okoliczność

W zależności od okazji wybieramy rodzaj kwiatów, który podarujemy bliskiej osobie. Kwiaciarnia Kraków dysponuje najróżniejszymi gatunkami i kolorami kwiatów, a każdy z nich pomoże nam wyrazić coś innego. Kiedy będziemy chcieli ujawnić przed kimś głębokie uczucie zdecydowanie powinniśmy wybrać czerwone róże, natomiast chcąc kogoś przeprosić dobrym pomysłem będą żółte tulipany. 

Liczba kwiatów ma znaczenie 

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kwiaciarnia Kraków ma wiązanki o różnej ilości kwiatów? To wcale nie jest przypadek. Zwykle wiązanki, które składają się z parzystej liczby kwiatów to bukiety przeznaczone na okazje pogrzebowe, natomiast inne kompozycje, w których znajdziemy nieparzystą liczbę kwiatów podarujemy na wszelkie inne okazje.

Nie tylko róże

Przeważnie pierwszym kwiatem, który przychodzi do głowy myśląc o prezencie są róże. Najczęściej sięgamy właśnie po ten gatunek, nie pamiętając, że kwiaciarnia Kraków oferuje znacznie więcej innych, równie pięknych kwiatów. Proste, ładne kwiaty, które odeszły w cień przy popularnych obecnie różach i tulipanach to na przykład goździki, gerbery czy margaretki. Gatunki te okażą się dobrym wyborem jeśli chcemy postawić na coś mniej konwencjonalnego.

Zobacz więcej na: http://niezlekwiatki.pl/

Możesz również polubić…