Lokalne

Jak wygrać mecz? Realizacja wizji – Warszawa

Mimo kończącego się Mundialu, lato obfituje w ważne wydarzenia sportowe. Jednak dobra gra polskiej reprezentacji to zaledwie połowa sukcesu. Najwięcej zależy od… prawidłowego wyeksponowania.
W tym sezonie postawmy więc na dobre okablowanie. Skoro interesuje nas realizacja wizji Warszawa jest zagłębiem cenionych techników.

Przede wszystkim, wyspecjalizowana kadra posiada szeroką wiedzę na temat high – tech.

 

Dzięki temu znają najnowsze nowinki techniczne. Prawdopodobnie żadna firma nie może jeszcze pochwalić się posiadaniem technologii 4K, jednak niewielu ma równie dobre kamery, co nasze oferujące obraz High Definition (HD).
Zespół realizujący wizję zajmuje się przetwarzaniem tego, co dzieje się na boisku, na format cyfrowy. Z kamery poprzez światłowody obraz emitujemy na bannery, ekrany, ściany – zależnie od miejsca odbywanie się imprezy sportowej. Ponadto kolejne wydarzenia na boisku trafiają do drugiego systemu kamer, odpowiedzialnego za analizę kolejnych zagrań. Umożliwi to sędziom weryfikację gry fair play.
Niemniej ważną kwestią jest nagłośnienie. Jedynie wybitni kibice mogliby obejrzeć mecz, nie słysząc słów komentatora. Choć wątpię, czy rzeczywiście mogliby wszystko zrozumieć. Dlatego też dobre rozprowadzenie dźwięku staje się kluczowe. Komentator powinien posiadać świetny, niezawodny mikrofon.
Co jednak zrobić, gdy mecz rozgrywa się wieczorem? Przypomnijmy sobie grudniowe starcie Korony Kielce i Cracovii. W mroźny, zimowy wieczór o godzinie osiemnastej było już ciemno. Jak zawodnicy mogliby grać, gdyby nie odpowiednio ustawione reflektory?

realizacja wizji Warszawa

Podsumowując, jeśli spadła na nas odpowiedzialność za zorganizowanie imprezy sportowej, nie bawmy się w Zosię – Samosię. Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie do specjalistów. Szczęśliwie w temacie realizacja wizji Warszawa oferuje wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalnych techników.

Możesz również polubić…