Zabiegi reklamowe firmy

Po co firmom reklama ?

Reklama to działania mające na celu wypromowanie danej firmy, usług czy produktu. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej promocji możliwe jest uzyskanie większej ilości klientów i potencjalnych kontrahentów. Odpowiedni marketing pozwoli przybliżyć odbiorcom ofertę, jak również zapoznanie klientów z proponowanymi usługami. Reklama może być wykorzystywana na wielu płaszczyznach oraz przedstawiana w wieloraki sposób. Jednym ze sposobów rozreklamowania firmy jest przedstawianie jej na różnego rodzaju targach, szkoleniach, akcjach promocyjnych, eventach i innych.

Standy

Aby widocznie i przystępnie przedstawić najważniejsze atuty i punkty oferty należy zadbać o graficzną stronę reklamy. Do wiarygodnego, widocznego i prostego przedstawienia oferty wykorzystywane są tzw. standy. Standy to produkty reklamowe umieszczane np. na ulicach, deptakach, przy różnego rodzaju stanowiskach i stoiskach. Jego konstrukcja zazwyczaj składa się z plastikowych stojaków oraz obszaru reklamowego, które muszą być odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych. Tworzone są na nich różnego rodzaju oferty reklamowe, banery, chwytliwe hasła, mające na celu zwrócenie uwagi potencjalnego klienta.

s

Materiały pos

Innym rodzajem reklamy są materiały pos, produkty reklamowe wspierające bezpośrednią sprzedaż, umiejscawiane zazwyczaj w miejscu obsługiwania klientów lub w bezpośrednich jego okolicach. Materiały pos ściśle związane są z produktami takimi jak: standy, stojaki, gadżety reklamowe, regały, półki, kasetony, druki, ulotki, wizytówki i inne. Dzięki odpowiedniej trwałości, dobrej jakości, ciekawej grafice i wykorzystaniu powierzchni, możliwe jest efektywne rozreklamowanie firmy i przedstawienie oferty, w każdym miejscu i każdych warunkach, podczas różnorakich akcji reklamowych. Dzięki odpowiednio zastosowanemu marketingowy możliwe jest utrzymanie firmy w dobrej kondycji oraz zapewnienie jej coraz większej ilości klientów.

materiały pos