Szkoła jazdy Czerwone Maki

Niezależność jest czymś, co większość z nas chce osiągnąć. Duża część z nas stara się zdobywać swoje osiągnięć samodzielnie. Nie lubimy ciągle  polegać na drugim człowieku, prosić nieustannie o przysługę i martwić się czy dana osoba znowu ją nam wyświadczy. Dzięki posiadaniu prawa jazdy zdobywamy po części niezależność. Brak podporządkowania, możliwość decydowania o sobie jest czymś pożądanym przez ogromną część społeczeństwa. Prawo jazdy jest sporym krokiem w stronę usamodzielnienia. 

Atmosfera

Atmosfera która nas otacza jest ważnym czynnikiem wpływającym na nasze samopoczucie. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że w trakcie egzaminu na prawo jazdy a nawet samych jazd po ulicach Krakowa  towarzyszy nam okropny stres. Ruch drogowy i obowiązujące w nim zasady także nie należą do najprostszych, co tylko go potęguje.

Szkoła jazdy Czerwone Maki

Przyjemna atmosfera panująca w szkole jazdy Czerwone Maki zmniejsza stres, powodując efektywna naukę. Instruktorzy starają się uspokoić kursanta, stawiają na rozmowę i wspólne rozwiązywanie zadań kursowych.  

Doświadczenie

Większym zaufaniem darzymy osoby z doświadczeniem, gdy wiemy, że ktoś jest w czymś dobry, jestesmy mu w stanie więcej  powierzyć. Szkoła jazdy Czerwone Maki szkoli swoich kursantów od 1994 co daje im 26 letni staż. Lata doświadczeń, które posiadają uświadamia nas o ich wiedzy i umiejętnościach. Jest to mała rodzinna firma, dzięki czemu do każdego swojego kursanta podchodzi indywidualnie.

Czas

Każdy z nas powinien szanować czas drugiego człowieka. Szkoła jazdy Czerwone Maki zapewnia dobór dogodnych terminów jazd i wykładów dla swoich kursantów. Dzięki elastycznemu sposobowi dopasowywania się do wymagań kursantów mamy możliwość dopasować kurs pod swój indywidualny plan, dzięki czemu nie tracimy  czasu i nie musimy rezygnować z dotychczasowych aktywności. 

Oszczędność 

Nie lubimy przepłacać, lubimy czuć, że płacimy za coś wartego swojej ceny. Szkoła jazdy Czerwone Maki zapewnia konkurencyjne ceny szkoleń. Nie pobiera ona dodatkowych opłat za pomoce naukowe, w skład których wchodzi: podręcznik, który w przystępny sposób umożliwia przyswojenie przepisów ruchu drogowego oraz płytę CD z testami dzięki, którym lepiej przygotujemy się do części teoretycznej egzaminu. 

Szkoła jazdy Czerwone Maki

Sala wykładowa do części teoretycznej w szkole jazdy Czerwone Maki posiada projektor oraz profesjonalny program, który przybliża kursantom zasady poruszania się w ruchu drogowym. Sala posiada także plansze ścienne i tablice z markerami, dysponuje 5 stanowiskami komputerowymi, na których kursanci mają możliwość przystąpienia do wewnętrznego egzaminu teoretycznego.

 

Umiejętność prowadzenia samochodu jest jedną z przydatniejszy w naszym życiu. Dzięki szkole Czerwone Maki możemy ją nd nabyć w dobrej cenie, miłej atmosferze bez rezygnowania ze swoich zajęć. Ponadto kursanci osiągają wysoką zdawalność egzaminu państwowego co daje nam wiarę, że będziemy jednym z nich. Szkolą na samochodach Hyundai i20, takich samych jakie są wykorzystywane na egzaminie państwowym. Szkoła jazdy Czerwone Maki oferuje również pomoc w wyrobieniu numeru PKK.