Samochody sprowadzone z USA

Moi znajomi wyjechali jakiś czas temu za ocean i spędzają tam swoje życie. Znaleźli W Stanach swoje drugie połówki, dzięki którym życie za oceanem nie przebiega w samotności i spędza im się tam bardzo przyjemnie czas. Znajomi posiadają też w Polsce dwie firmy sprowadzające auta z USA. Zajmuje się tam nimi ich syn, który pomaga im w rodzinnym biznesie jak tylko może. Dzięki temu, że oni są w Stanach, a w Polsce mają rodzinę, która pomaga zajmować się tą globalną firmą, to biznes kręci się rewelacyjnie i z roku na rok coraz więcej osób w Polsce jest zainteresowane by dzięki ich biznesowi sprowadzić do naszego kraju kilka kultowych, klasycznych i zapamiętanych przez nas szczególnie z filmów aut. Sam chciałbym kiedyś sprowadzić z USA starego Forda Mustanga, którego to widziałem kiedyś na własne oczy podczas wizyty w teksasie, u mojego wujka Staszka.
	firmy sprowadzające auta z usa

Obiecał mi, że kiedyś się takiego dorobi i pozwoli mi się nim kilka razy przejechać. Wtedy też zaoferował mi pomoc przy ewentualnym sprowadzeniu takiej bryki do Krakowa. Być może kiedyś gdy będzie mnie już na taki samochód stać, odezwę się do wujka z Austin i dobijemy jakiejś transakcji. Przecież tych samochodów stoi tam całe mnóstwo, zarośniętych trawą, przy opuszczonych posiadłościach, starych stodołach i przy domach regionalnych mechaników.

A po co miały by się marnować, gdy można z nich zrobić pożytek z naszym pięknym kraju. Z tego co się dowiedziałem takich firm w USA jest sporo, więc nie musiał bym nawet angażować wujka i zabierać jego czasu, wszak większość jego czasu zabiera mu ranczo, którym to zajmuje się wraz z żona i ma pokaźną gromadkę bawołów, oraz byków. Sprowadzenie samochodu jest więc dla mnie jak na razie w kwestii marzeń, lecz marzenia warto spełniać i gdy będę się czuł odpowiednio finansowo, to na pewno ponownie zainteresuję się tym arcy ciekawym tematem, który wraca do mnie co jakiś czas, gdy tylko pomyślę o USA i zacznę myśleć o tych starych Fordach Pick-upach, które gdzieś tam na mnie czekają, aż do nich wsiądę i je odpalę.