Ozonowanie biura Kraków

Czym jest ozonowanie?

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon – gaz o silnych właściwościach utleniających. To bezpieczna metoda, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie. 

Ozonuje się pomieszczenia wielokrotnego użytku, np. ozonowanie biura Kraków

Ozonowanie biura Kraków – bezpieczna i szybka metoda

Biurka, telefony, komputery i akcesoria biurowe to odpowiednie miejsca do namnażania się bakterii, wirusów i grzybów. Szczególnie narażone na ryzyko są osoby pracujące w dużych powierzchniach biurowych typu open-space, korzystające ze sprzętu firmowego, obsługiwanego przez wielu innych pracowników. W walce z tym problemem przychodzi skuteczne rozwiązanie – ozonowanie, które rewelacyjnie radzi sobie z drobnoustrojami w przestrzeni biurowej, a także zwalcza alergeny z przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji. Powinniśmy zwrócić uwagę na to, aby mieć dobre warunki i zadbać o miejsce swojej pracy, a także o bezpieczeństwo swoje i rówieśników.

ozonowanie biura Kraków

Cena uzależniona jest od wielkości powierzchni ozonowanie biura Kraków.

Co ważne wytworzony ozon dociera do wszystkich zakamarków pomieszczeń poddanych ozonowaniu. Nie powoduje przy tym żadnych skutków ubocznych, ani reakcji alergicznych.

Ozonowanie biura Kraków – usuwa problem nawet w 99%!

Ozon szybko się ulatnia i jest całkowicie bezpieczny, a zapach, który zostaje po nim, jest niczym czyste i świeże powietrze po burzy!