O zabiegach pielęgnacyjnych


Jeżeli wygląd naszej cery nas nie satysfakjonuje – jest cała w zaskórniakach, zanieczyszczona, przebarwiona, możemy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie uzyskamy kompetentne wsparcie w doborze dobrego dla naszej karnacji zabiegu kosmetycznego. Które są najbardziej popularne zabiegi oczyszczające? Czy są pewne a także ile za nie zapłacimy? Zanim wyłonisz swój salon kosmetyczny, zapoznaj się z naszymi ofertami z tego tematu.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem szalenie modnym ze względu na porządne rezultaty, jakie daje oraz korzystną cenę. Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu nalotu wyjątkową głowicą, a następnie zastosowanie porządniej dla naszej skóry maseczki. Głowica zasysa niewielkie elementy cery, co daje przemycie zaskórników. Rezultat mikrodermabrazji można porównać do nader mocnego peelingu bądź manualnego oczyszczania karnacji. Zabieg ten jest selekcjonowany również ze względu na fakt, że jest on raczej delikatny, a bez wątpienia nie jest przykry. Pełny zabieg trwa około 40min, aczkolwiek opłata za niego waha się zależnie od salonu.

Oxybrazja

Od jakiegoś czasu można spostrzec, iż mikrodermabrazja ma nową rywalkę, a jest nią oxybrazja – jeszcze częściej wybierany przez klientki gabinetów kosmetycznych zabieg oczyszczający. Dobry gabinet urody ma w własnej ofercie obydwa zabiegi. Na czym zatem on polega i jakich rezultatów możemy się spodziewać?
Pod kilkoma względami oxybrazja warszawa jest podobna do mikrodermabrazji – celem obu „operacji” jest złuszczenie, czyli w skrócie oczyszczenie karnacji, a przede wszystkim porów. Oxybrazja ma jednak nieco zalet oraz cech, jakie jakie pozytywnie odkrywają ją na tle mikrodermabrazji. W pierwszej kolejności, działanie wielkiego strumienia powietrza oraz soli fizjologicznej jest mimo wszystko nieznacznie przyjemniejsze dla cery aniżeli mikrodermabrazja. Po drugie, oxybrazja nie zabrania opalania, co kluczowe jest szczególnie latem. Jeden a także drugi zabieg należy wszak przeprowadzać seriami, aby doznać naprawdę widocznych rezultatów.

Źródło http://yennefer-studio.pl