Co należy wiedzieć w kwestii diety pudełkowej?

Coraz bardziej popularna staje się dieta pudełkowa. Jest to komfortowa oraz szybka metoda w trakcie odchudzania. Stosuje ja na przykład Ewa Chodakowska. Stosowanie różnych diet pochłania dużo czasu na przygotowanie, pilnowanie kalorii. Jednak na ten sposób diety mogą pozwolić sobie pojedyncze jednostki, z uwagi na duże koszty. Średni miesięczna opłata to około 1600 złotych.

Dieta pudełkowa Poznań


Zacząć należy od wizyty u dietetyka, od wybrania właściwiej diety. Ustalamy ile kalorii potrzebujemy do wykonywanych ćwiczeń. Kolejno calutki zapis jest dostarczony do właściwego kucharza, który zajmować będzie się naszymi posiłkami. Ma gruntowną wiedzę na temat naszych kalorii, co możemy spożywać, a co nie. Następnie 5 odpowiednio przygotowanych posiłków jest przewożona do nas w pudełkach: śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Wszystko zapakowane jest do małych pojemników z przegródkami, gdzie wygląda estetycznie. Sosy i surówki zapakowane zostają oddzielnie. Pudełka przystosowane są do odgrzewania w kuchence mikrofalowej, wskutek czego zawsze możemy spożyć ciepły posiłek. Istotne jest również, iż pudełka trzymają świeżość jedzenia przez cały dzień.

Oszczędzamy czas na wizycie w sklepie, sporządzaniu obiadów oraz liczeniu spożywanych kalorii. Dzięki temu mnóstwo osób ściśle przystosowuje się do diety, co umożliwia szybsze osiągnięcie efektów. Zaletą diety jest także możliwość wzięcia pudełka ze sobą np. do pracy, na zajęcia. Jest to idealny sposób, na zmniejszenie wagi, dla osób, które żyją w ciągłym ruchu i doceniają wygodę. Pozwala także dobrze poczuć się w swoim ciele.

Dieta pudełkowa Poznań


Również dla ludzi nieobeznanych z dietami jest to dobry sposób na zapoznanie się ze zdrowymi posiłkami. Dieta pudełkowa Poznań jest warta wypróbowania. Posiłki przyrządzane są ze zdrowych produktów, dodatkowo są smaczne. Cateringi dietetyczne mają też opcję wegetariańską, bezglutenową czy oczyszczającą.