Ciekawostki dotyczące salonów pielęgnacji aut.

Dopiero otwarty salon pielęgnacji samochodów zaprasza klientów uwielbiających troszczyć się o swoje samochody.
Najatrakcyjniejsze auto spa Kraków oferuje właśnie teraz! Przyjedź i sam zobacz a także wypróbuj. Najatrakcyjniejsza myjnia bezdotykowa w Krakowie. Opcja wyczyszczenia każdego rodzaju pojazdu mechanicznego niezależnie od jego poziomu ubrudzenia. Małe ceny w stosunku do poziomu oferowanych usług.

Jakim sposobem zadabać o automobil

auto spa Kraków

Sympatyczna obsługa. Opcja rozmianki gotówki na miejscu. Dbałość o najmniejszy detal. Najwyższej jakości kosmetyki do samochodu. Pełny profesjonalizm. To tylko poniektóre plusy. Jako jedyna spółka wszystkie czynności wykonujemy z pasją a także dbałością. Satysfakcja klienta gwarantowana. Dbamy o cały samochód a nie jedynie o zewnętrzną najbardziej dostrzegalną karoserię. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wypolerować cały samochód. Dodatkowe środki do mycia felg umożliwiają podkreślenie ich w subtelny a w tym samym czasie przyciągający uwagę sposób. Oferujemy też usuwanie usterek, zmianę koloru a także polerowanie ich.

To co masz obowiązek znać o pielęgnacji pojazdu

renowacja tapicerki skórzanej Kraków

Małopolskie miasto troszczy się nie wyłącznie o zewnętrzny wygląd samochodu. Odkurzenie całego wnętrza, a także wypranie tapicerki jest dla nas przyjemnością oraz satysfakcją. Renowacja tapicerki skórzanej Kraków proponuje z zachowaniem pełnego profesjonalizmu działań. Po wyeliminowaniu odbarwienia czy zatartego lakieru auto wygląda jak prosto z salonu. Po spotkaniu z naszymi specjalistami samochody są jak prosto z salonu. Nasi klienci są zadowoleni czemu dowodzą ich oceny oraz opinie. Jako jedni z niewielu spółek proponujemy również usługi dla motocykli. Troszczymy się o każdy detal. Zabezpieczamy skórzane elementy jak również lakier, specjalną powłoką pomagającą uchronić lakier przed odpryśnięciami. Chronimy szyby i osłony. Oczyszczenie wszystkich części połyskliwych z ubrudzeń nie zarysowywując ich.
W naszej ofercie mieści się także mycie samochodów rolniczych i innych pracujących mocno ubrudzonych maszyn. Przyjedź, sam zobacz i oceń.