Zielone biuro
Małopolska

Zielone biuro

Wygląd wnętrza biura jest równie ważny dla klientów, jak i pracowników. Jest to nie tylko wizytówka firmy, ale i miejsce, w którym spędza się dużo czasu. Biuro powinno być dla nas przyjazne, żeby lepiej się pracowało i chętniej do niego przychodziło. Rośliny do biura kraków są inwestycją, która przyniesie same korzyści.

Zielone biuro

Rośliny w naszym otoczeniu

Zieleń w biurze kraków ma pozytywny wpływ na samopoczucie pracowników, ale również na klientów, którzy do nas przychodzą. Najpopularniejszą zaletą roślin jest oczyszczanie powietrza ze szkodliwych substancji. U pracowników zwiększają kreatywność, koncentrację i wydajność. Zielony kolor dodaje energii, ale również koi nerwy i stres oraz pomaga odpocząć oczom, co jest ważne podczas długiej pracy przy komputerze. Badania dowodzą, że obecność rośliny do biura kraków zwiększa zadowolenie z miejsca pracy nawet o 15%. Klient, który zawita do naszego biura ocenia nas po wyglądzie wnętrza. Jeśli będzie odczuwał zadowolenie i spokój chętniej skorzysta z naszej oferty.

Sztuczne czy prawdziwe

Sama zieleń w biurze kraków ma na nas dobry wpływ. Mając pewność, że nie zdołamy zająć się żywymi roślinami możemy kupić sztuczne. Trzeba je jedynie regularnie wycierać z kurzu. Warto zadbać, aby wyglądały jak żywe i było ich więcej. Jednak zdecydowanie lepszą opcją jest zakup żywych rośliny do biura kraków. Należy pamiętać o ich regularnym podlewaniu, ale zdecydowanie lepiej się prezentują i są tańsze. Odpowiednio zadbanych żywych roślin nie będzie trzeba wymieniać na nowe jak w przypadku sztucznych, które wyblakną.

Zobacz więcej na: http://niezlekwiatki.pl/

Możesz również polubić…