Usuwanie makijażu permanentny – pozbądź się problemu

Usuwanie makijażu permanentnego

Gdy coś poszło nie tak…

I makijaż bardziej szpeci niż zdobi, warto rozważyć usuwanie makijażu permanentny, które pozwoli Ci pozbyć się koszmaru z twojej twarzy. Makijaż permanentny jest marzeniem wielu kobiet niestety, jeśli nie zrobi się go w profesjonalnym gabinecie, może bardziej przypominać makijaż sceniczny, niż codzienny. Nie każda kobieta będzie się czuła w takim dobrze i jedynym rozwiązaniem jest wtedy usuwanie makijażu permanentny.

Usuwanie makijażu permanentnyNajlepsza metoda

Usuwanie makijażu permanentny dokonuje się m.in. metodą laserową Q-Switch Nd: Yagą. Jest ona zdecydowanie najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna spośród tego rodzaju metod. Jest to zazwyczaj seria zabiegów, w których stosuje się środki znieczulające, aby zredukować dyskomfort. Laser Q-Switch pozwala pozbyć się większości pigmentu w skórze, dzięki czemu makijaż staje stopniowo coraz mniej widoczny i tym samym przestaje już przeszkadzać. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu do tego typu zabiegu.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim nie ma sensu długi czas cierpieć, skoro można pozbyć się zmartwienia w bezpieczny i skuteczny sposób. Jeżeli nowinki technologiczne pozwalają rozwiązać ten problem, to zdecydowanie trzeba z tego skorzystać. Przecież gdyby fryzjer zniszczył Ci włosy, nie czekałabyś na cud z nieba, prawa? Nieudany makijaż permanentny sprawi, że nie tylko będziesz czuć się źle sama ze sobą, ale również możesz stać się obiektem żartów i drwin. Oszczędź sobie tego bólu!