Typy parkingów przy Wrocławskim lotnisku

lotniskoW ostatnim czasie można zauważyć coraz większy ruch lotniczy z Polski. Z racji tego, że pojawiło się sporo tanich linii lotniczych, chętnych na lot nie brakuje. mieszkańcy Polski najczęściej celują w kierunki takie jak Burgas, Zagrzeb i Sofia – głównie ze względu na to, że cena podróży do tych miast jest zadziwiająco niska. Posiłkowym atutem jest ogromna ilość polskich emigrantów w tych miastach oraz liczne ciekawe miejsca możliwe do zwiedzania. Port Lotniczy Wrocław oferuje dużą ilość połączeń zarówno do innych miast w Polsce, jak i za granicę. Lądowisko posiada jeden terminal pasażerski, z którego realizowane są przyloty i odloty. Tak więc nie ma szans na pomyłkę, podróżowanie po lotnisku jest bardzo proste. Latanie może być naprawdę skutecznym i prostym środkiem podróży.Na lotnisko we Wrocławiu można się dostać na rózne sposoby, m.in. samochodem osobowym, komunikacją miejską lub taxi. Interesującą opcją jest strefa parkingowa Kiss&Fly, która umożliwia na zawiezienie pasażera pod same wejście na lotnisko, a następnie pożegnanie i odjechanie. Strefa ta jest bezpłatna, jeżeli nie przekroczy się wyznaczonego czasu. Kolejną możliwością zaparkowania jest czwórka parkingów oznaczonych literami A, B, C i D oraz parking VIP. Ceny zależne są od lokalizacji i długości postoju. bezpośrednio przy terminalu znajdują się parkingi krótkoterminowe, następnie godzinowe oraz długoterminowe. Jest też spora liczba parkingów prywatnych położonych blisko lotniska. Na parkingu lotniskowym reguła, że im dłużej zamierzamy być na lotnisku, tym dalej parkujemy. Jeśli lecimy na wakacje, możemy pozostawić samochód na oddalonym od terminala parkingu długoterminowym, a po powrocie uiścić odpowiednią opłatę i odjechać. Zdecydowanie redukuje to czas dostępu na lotnisko i powrotu z lotniska.Parking przy lotnisku wrocław oferuje fajne zniżki. Jeżeli pomyślimy o wcześniejszej rezerwacji miejsca na parkingu, możemy zdobyć ulgę sięgającą nawet 40%.Dzięki rozwojowi polskich lotnisk, Polacy mają sposobność eksplorowania zdecydowanie większej ilości odległych miejsc, a tym samym otwierają się przed nimi nowe możliwości i horyzonty.http://ekoparking-lotnisko-wroclaw.com/