Małopolska

Studio aranżacji wnętrz Kraków

Wskaźnik dobrze zaprojektowanego wnętrza

Studio aranżacji wnętrz Kraków coraz częściej swoje projekty bazuje na trzech zasadach: prostocie, odbieganiu od aktualnych trendów i co za tym idzie, branie potrzeb klienta jako priorytetowych. Wiele klientów wraz ze studio aranżacji wnętrz Kraków decyduje się na niewielką ilość mebli w połączeniu z podstawową kolorystyką, zwłaszcza szarością i beżem. Ograniczenie przedmiotów to spore udogodnienie w funkcjonalności mieszkania. Proponowana jest również mieszanka aktualnych trendów, aby wystrój był ponadczasowy i szybko się nie znudził.

Studio aranżacji wnętrz Kraków

Aktualne trendy w aranżacji wnętrz

  1. Styl japandi – jest to mieszanina stylu japońskiego ze skandynawskim. Jego tajnikiem jest połączenie prostoty i minimalizmu z geometrycznymi kształtami. Z dostępnych kolorów w studio aranżacji wnętrz Kraków wybiera się maksymalnie trzy. Dodatkowo czerpie inspiracje z kultury krajów, z których jest jego pochodzenie.
  2. Beż i szarość – głównym atutem tych kolorów jest ich uniwersalność. Jest to ułatwienie w projektowaniu dla studio aranżacji wnętrz, ponieważ łatwiej dobrać różnorodne kolory. Odcienie szarości i beżu można również dobrać wedle upodobań.
  3. Indywidualizm – pomimo wspomnianych trendów, studio aranżacji wnętrz w największym stopniu zwraca uwagę na upodobania klienta. Jest to również swego rodzaju trend, który pozwala na zachowanie własnych upodobań. Coraz częściej osoby decydujące się na usługę studio aranżacji wnętrz, mieszają mniej i bardziej modne style przy projektowaniu lokum.

Sprawdź więcej inspiracji tutaj: https://yayarchitektura.pl/

Możesz również polubić…