Lokalne2

Restauracja Bielsko-Biała

W ostatnim czasie restauracja bielsko-biała przeszła gruntowną renowację. Zmienił się nie tylko lokal, ale również menu. Wszystkie zmiany, jakie zaszły w ulubionej restauracja bielsko-biała, w ostatnim czasie, opisaliśmy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

restauracja bielsko-biała

Renowacja lokalu

Remont lokalu restauracja bielsko-biała rozpoczął się w październiku 2021 roku, kiedy to rząd wprowadził nowe ograniczenia, związane z pandemią COVID19. Pracownicy restauracji, zdecydowali się wykorzystać ten czas i odświeżyć lokal przed kolejnym sezonem. Zmienione zostały drzwi wejściowe, stoliki oraz bar, gdzie można było zamawiać drinki, ale także inne napoje alkoholowe. Do tego przemalowano ściany wewnątrz lokalu, na jaśniejsze, jasnozielone kolory. Nowe ustawienie stołów w restauracja bielsko-biała, sprawiło, że lokal wydaje się optycznie większy. Ponadto dzięki nowemu rozstawieniu mebli, klienci mogą cieszyć się większym komfortem podczas spożywania posiłku.

Zmiana w menu

Zmieniona została także karta dań restauracja bielsko-biała. Teraz w ofercie nie znajdziemy już kuchni greckiej lub włoskiej. Obecnie restauracja stawia na tradycyjne polskie jedzenie. Dzięki tej decyzji, w menu znajdziemy takie dania jak między innymi: pierogi z owocami oraz kotlet schabowy. Eksperci, którzy mieli okazję zjeść posiłek po remoncie, chwalą restauracja bielsko-biała za podniesienie jakości jedzenia, w ostatnim czasie. Kto wie, być może nasz miejski lokal, będzie jednym z lepszych w Polsce?

Dowiedz się więcej: https://www.dworekgoralski.pl/restauracja/kuchnia

Możesz również polubić…