Osobisty plan finansowy

Nasi doradcy, którzy od 20 lat zajmują się doszkalaniem w zakresie wiedzy dotyczących finansów i inwestycji, zajmują się również opracowywaniem osobisty plan finansowy, który jest dopasowany pod zapotrzebowanie, oczekiwania oraz profil naszego Klienta. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim moralnością oraz etyką pracy, dlatego też jako członkowie ZFPF i ZNIF, prowadzimy aktywne działania na rzecz regulacji rynku oraz wypracowania panujących na nim standardów. Do naszej działalności wprowadziliśmy program etyczny, którego podstawą są Zasady Dobrej Praktyki. Naszą dewizą jest wypełnianie swoich obowiązków, a w tym opracowywanie osobisty plan finansowy zgodnie z naszym podstawowym systemem zasad moralnych.

Doradztwo dla firm

Oferujemy pomoc w pracowniczych programach kapitałowych, które pomagają w zarządzaniu kwestiami majątkowymi. Zdajemy sobie sprawę, że zagadnienia majątkowe nie są proste, gdyż wiążą się z koniecznością znajomości oraz zrozumienia wielu ustaw. Jeśli masz jakiś problem związany z zagadnieniami majątkowymi, skontaktuj się ze swoim doradcą, który pomoże Ci opracować osobisty plan finansowy dla Twojego przedsiębiorstwa.

Doradca finansowy

Obdarzeni zaufaniem

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług od wielu lat, a na przestrzeni tego czasu zaufało nam ponad pół milionów ludzi. Jesteśmy wdzięczni za to, że naszą pracę doceniło ponad pół miliona Klientów. Budowanie stałych, bezpiecznych i długoterminowych relacji jest jedną ze sztandarowych wartości w naszym działaniu. Znajomość naszych Klientów pozwala na opracowanie osobisty plan finansowy w możliwie jak najlepszej formie, dopasowanej pod wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Dowiedz się więcej na https://phinance.pl/inwestycje-kapitalu!