Nieco faktów na temat SPA – jako prezentu na Dzień Mamy.

Wszystkie kobiety lubią i potrzebują niezależnie od wieku czuć się ładnie. To nadzwyczaj istotne dla stabilności psychicznej i dobrego nastawienia do życia. Codzienne życie zapewnia wiele obowiązków, zmartwień, trosk. Kobiety to osoby wielozadaniowe. Wielokrotnie ogarniają mieszkanie, bliskich, pracę a swoje potrzeby stawiają na szarym końcu. To jednak droga , która nigdzie nie prowadzi. Zaniedbują siebie, hodują w sobie poczucie niezadowolenia. Mają przeczucie, że potrzeby pozostałych są najważniejsze, a ich potrzeby są pomijane. Wszak to nieprawda. Kobiety same w dużej mierze sprawiają, że są traktowane przez najbliższych jak cyborgi. W wielu przypadkach nie pragną pomocy, wykonują swoją robotę, nic nie mówiąc dla świętego spokoju, zaś potem wylewa się czara goryczy, kiedy brak już energii na cokolwiek. Warto więc dokonać zmiany. Potrzeba odmiany, by kobiety poczęły się o siebie troszczyć! Same muszą odmienić swoje myślenie, a bliscy powinni je w tym wspomagać.

spa katowice


Nadciągający Dzień Matki 26 maja jest wspaniałą ku temu okazją. Na tę okazję można mamie zagwarantować dzień wolny od obowiązków, wspomóc, odciążyć, posłać do makijażystki, manikiurzystki, na masaż lub do spa. Pójść razem do restauracji. Można też dotrzymać jej towarzystwa w zakupach, żeby kupiła sobie sukienkę, o której już od dłuższego czasu rozmyślała, lecz nigdy nie było okazji, by ją nabyć. Niemniej jednak cały dzień w spa z uspokajającymi zabiegami a także kąpielami w jacuzzi oraz z pobytem w saunie zdaje się najdoskonalszym pomysłem dla zarobionej i wyczerpanej mamy. W każdym dużym mieście Polski mamy do wyboru tego rodzaju miejsce. Spa Katowice, Warszawa, Kraków, Wrocław, Lublin, Gdańsk, Poznań – do każdego miasta możemy bez problemu dojechać. Postawmy mamom chwilę rozluźnienia oraz wyciszenia, niech mają poczucie, że zadbane i docenione. Cały dzień kompletnego wytchnienia od codziennych zadań bez wątpienia dobrze im zrobi. Zaczerpną sił do dalszego funkcjonowania, zrelaksują się i jeszcze raz poczują się wspaniale.