Ogólne

Najlepsze trasy rowerowe w Małopolsce

Trasa rowerowa wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Jeśli szukasz najlepszych tras rowerowych w Małopolsce, to trasa wokół Jeziora Czorsztyńskiego jest idealnym miejscem na spędzenie weekendu. Trasa liczy sobie około 30 km i jest łatwa do pokonania dla osób o każdym poziomie zaawansowania. Możesz podziwiać piękne widoki jeziora, a także okolicznych gór. Trasa prowadzi przez malownicze miasteczka, takie jak Niedzica i Czorsztyn.

Na trasie znajduje się kilka punktów widokowych, które warto odwiedzić. Jednym z nich jest Zamek w Niedzicy, który można zobaczyć z daleka. Innym ciekawym punktem jest Muzeum Przyrodnicze w Czerwonym Klasztorze, gdzie można dowiedzieć się więcej o historii tego regionu. Trasa ta oferuje również szeroki wybór restauracji i sklepów, gdzie można coś zjeść lub kupić pamiątki.

Trasa rowerowa wokół Babiogórskiego Parku Narodowego

Kolejną godną polecenia trasą rowerową w Małopolsce jest trasa wokół Babiogórskiego Parku Narodowego. Ta trasa ma około 40 km i prowadzi przez piękne lasy i polany. Możesz podziwiać piękne widoki Babiej Góry oraz okolicznych gór Beskidu Sądeckiego. Na trasie znajduje się kilka punktów widokowych, takich jak Wysoka Skała czy Wielka Racza.

Na trasie znajduje się również kilka restauracji i sklepów, gdzie można coś zjeść lub kupić pamiątki. Trasa ta jest idealna dla osób o każdym poziomie zaawansowania – od początkujących do bardziej doświadczonych rowerzystów. Jest to doskonały sposób na spędzenie weekendu na świeżym powietrzu i podziwianiu pięknych widoków.

Trasa rowerowa wokół Tatrzańskiego Parku Narodowego

Jeśli szukasz bardziej ekscytującej trasy rowerowej w Małopolsce, to trasa wokół Tatrzańskiego Parku Narodowego będzie idealna dla Ciebie. Ta trasa ma około 50 km i prowadzi przez piękne lasy i polany oraz malownicze widoki Tatrzańskich szlaków turystycznych. Możesz podziwiać piękne widoki Tatrzańskich szlaków turystycznych oraz okoliczncyh gór.

Na trasie znajduje się kilka punktów widokowych, takich jak Morskie Oko czy Kasprowy Wierch. Na trasie znajduje się również kilka restauracji i sklepów, gdzie można coś zjeść lub kupić pamiątki. Trasa ta jest idealna dla osób o każdym poziomie zaawansowania – od poczatkujacych do bardziej doświadczonych rowerzystow.

Możesz również polubić…