Lokalne

Kwiaciarnia Kraków

Must have prawdziwej instagramerki? Dobry aparat, szerokie grono obserwujących i flower-box w pokoju! Od jakiegoś czasu dużą popularność zyskują kwiaty w pudełkach, które coraz częściej zastępują rolę tradycyjnego bukietu, wiązanki. Bardzo często możemy znaleźć je na zdjęciach aranżacji pomieszczeń czy po prostu na Instagramie, gdzie flower-boxy cieszą się dużą sławą. Różne kompozycje flower-boxów możemy znaleźć już niemal wszędzie, na przykład w kwiaciarnia Kraków.

Kwiaciarnia Kraków

Wiecznie żywe róże

Oprócz tradycyjnych kwiatów, które można znaleźć w flower-boxie, kwiaciarnia Kraków oferuje również kwiaty, które przeszły proces stabilizacji. Co to oznacza? Najprościej mówiąc są to żywe kwiaty, które dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu będą ozdabiały nasze wnętrze w swojej pełnej okazałości przez około 2 lata. Dużym plusem jest również to, że nie wymaga to od nas żadnej, szczególnej troski. Wręcz przeciwnie, powinniśmy wystrzegać się podlewania ich i wystawiania na słońce.

Pudełko z niespodzianką

Flower-box może być również połączeniem kwiatów z jakimś drobnym upominkiem w środku. Kwiaciarnia Kraków komponuje kwiaty wraz ze słodkościami. W taki sposób w jednym prezencie możemy połączyć dwa upominki i zyskać jeszcze większy uśmiech na twarzy solenizanta.

Wazon czy pudełko?

Flower-box, tak samo jak tradycyjny bukiet z kwiatami w wazonie, może służyć jako ozdoba do domu. W kwiaciarnia Kraków dostaniemy najróżniejsze kwiaty, które wpasują się do każdego wnętrza. Możemy postawić na polne, sezonowe kwiaty, coś bardziej eleganckiego jak róże lub kompozycje z różnych rodzajów kwiatów.

Zobacz więcej na: http://niezlekwiatki.pl/

Możesz również polubić…