Jak sprawdzi się regał zaciskowy i gdzie go dostać w Ostrowie Wielkopolskim

Regał zaciskowy


jest to po prostu regał magazynowy opierający się na systemie zaciskowym. Jest to o tyle skuteczna metoda, ponieważ nie potrzebujemy do tych celów czy to śrubek czy innych narzędzi. Wciskamy jedną część regału w drugą i metodą zacisku łączą się obie części. Staje się to o tyle powszechną metodą, że wielu z nas szuka takich regałów u siebie w mieście. Już nie raz widziałem jak ludzie wpisują frazy

Regał zaciskowy Ostrów Wielkopolski


w wyszukiwarkę w celu znalezienia tego co ich interesuje. Polska aktualnie kwitnie w magazyny i wiele firm otwiera się u nas czy to z zagranicy czy nasze rodzime firmy. Znalezienie regału zaciskowego nie będzie, więc należało do trudniejszych rzeczy. Osobiście miałem przyjemność pracować z tymi regałami i są naprawdę dobre, jak na siebie to dość stabilne, a jeśli chcemy przenieść część magazynu w inne miejsce to nie ma problemu z transportem. Cena takiego reguła może się różnić, a najtaniej będzie można zakupić taki sprzęt na stronach internetowych gdzie są wystawiane indywidualne aukcje. Wysokość kosztu za regał różni się od:

  • materiału z jakiego jest wykonany,
  • rozmiarów regału,
  • transportu (sami organizujemy, czy liczymy na sprzedającego).

Regały magazynowe zaciskowe są często wykorzystywane lżejszych rzeczach, bo jak wiadomo nie ma tam za dużo śrub, więc i prawdopodobieństwo przewrócenia jest większe. Nośność na półkę takiego regału to wyniki od 150 kg do nawet 300 kg. Jeśli jednak ktoś posiada w miarę mały magazyn, czyli ma mało asortymentu albo dużo, ale mniejszych rozmiarów to naprawdę zalecany przez specjalistów regał to właśnie zaciskowy. W Ostrowie Wielkopolskim są trzy główne sklepy gdzie możemy się zaopatrzyć w taki regał. Dostępność tych produktów nie jest więc utrudniona i możemy spokojnie kupić regał od ręki. Regał możemy także znaleźć w sklepach meblowych.
Podsumowując regał zaciskowy bardzo dobrze sprawdzi się na magazynach gdzie nie kładziemy na półkę sprzętu RTV i AGD, a mniejszy i drobniejszy sprzęt.