Lokalne

Imprezy integracyjne Szczyrk

Czasem warto się spotkać i porobić coś razem…

Udowodniono, że dobrze zorganizowane spotkania integracyjne są w stanie poprawić nastrój panujący w danej grupie i sprawić, że nasza sympatia do innych ludzi znacząco wzrośnie. Sama integracja ma przecież na celu zbliżenie do siebie poszczególnych członków danego zespołu. Zapewniać ma także pozytywne emocje, często zabawę. Obecnie sposobów na wspólne robienie pewnych rzeczy razem jest wiele. Dworek Góralski przygotował specjalną ofertę imprezy integracyjne szczyrk, przystosowaną do Twoich potrzeb.

imprezy integracyjne szczyrk

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Pragniemy podsunąć pewne pomysły, które można wykorzystać jako idealne imprezy integracyjne szczyrk:

  • Wycieczki górskie — bliskie położenie Beskidu Żywieckiego idealnie sprzyja górskim wędrówkom. Okoliczne szczyty to m.in.: Skrzyczne, Pilsko, Klimczok czy Babia Góra,
  • Wynajęcie hali sportowej — oferujemy wynajęcie pełnowymiarowej hali sportowej, na której można uprawiać sporty zespołowe, takie jak np. siatkówka, koszykówka, czy piłka halowa,
  • Ścianka wspinaczkowa — prowadzimy współpracę z największym centrum wspinaczkowym Podbeskidzia. Atrakcja ta gwarantuje wiele emocji i jest bardzo ciekawym sposobem spędzenia czasu na integracji,
  • Grill — czasem niekoniecznie nietypowe imprezy integracyjne szczyrk będą najlepszym rozwiązaniem: klasyczny grill w przepięknej, górskiej okolicy często zamienia się w świetną zabawę do białego rana
    Imprezy tematyczne — przepis na udaną zabawę: należy ustalić odpowiedni dresscode, zorganizować tematyczne dodatki, a reszta potoczy się sama.

Sprawdź więcej na https://www.dworekgoralski.pl/dla-biznesu/imprezy-integracyjne!

Możesz również polubić…