fakty odnośnie listwy boniowe.

Zanudza Cię monotonny i nieciekawy wizerunek fasady? Poszukujesz czegoś co przyciągnie spojrzenie nawet nieobecnego myślami przechodnia? Dzisiejsze metody architektoniczne zapewniają otrzymanie wymarzonego efektu, w krótkim czasie.
Listwy boniowe to ozdobne rowki wykonywane w fasadzie, które dodają każdemu budynkowi indywidualności i niepowtarzalności.

listwy boniowe

Dzięki zastosowaniu wyjątkowych metod a także sprzętu realne jest skonstruowanie listw o różnej szerokości, co daje niezliczone możliwości złączeń architektonicznych. Ponadto listwy boniowe można malować na przeróżne odcienie co zapewnia ich perfekcyjne dostosowanie do wszelkiego modelu fasady. Towar jest trwały i mało podatny na uszkodzenia, wskutek tego bez obawy może być przewożony nawet w najdalsze miejsca.

Zarówno w trakcie transportu, jak i po przymocowaniu listwy nie zniekształcają się i są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Specjalnie skonstruowane łączniki, zapewniają perfekcyjne złączenie pomiędzy każdymi częściami. Ciągłość powiązania oraz drobiazgowo dostosowane wielkości narożników, będą przez wiele lat radowały oczy posiadaczy, gości oraz gapiów. To tymczasem nie koniec szeregu plusów listw boniowych. Zaletą, która znacznie wyróżnia je na tle pozostałych fragmentów ozdobnych jest łatwość montażu.

listwy boniowe

Wystarczy odpowiednio odmierzyć wysokość, na której mają być zamontowane
listwy boniowe , obliczyć pasujący poziom i wyciąć wyżłobienie. Potem zachodzi nakładanie kleju a także dokładne przyklejanie listwy.

Na zakończenie starczy odpowiednio przycisnąć przyklejone elementy, zazbroić oraz pomalować. Wystarczy poświęcić odrobinę własnego czasu i podjąć wyzwanie pięknej elewacji, a już po krótkim okresie powroty do miejsca zamieszkania lub pracy będą przyjemniejsze. Dekoracyjne fragmenty wzbudzą również ciekawość i zaintrygowanie niejednego gościa. Rezultat satysfakcji gwarantowany!