Ekspresowa trasa do portu lotniczego w Balicach

Być może niemal każdego epizodycznie wyruszającego w trasę mieszkańca największego miasta Małopolski zdoła zirytować konieczność dojazdu na port lotniczy w Balicach. Przy powszednich nieomalże zatorach w środku Krakowa oraz niezbędności znalezienia odpowiedniego miejsca parkingowego na nasze auto, eskapada tego rodzaju jest w stanie pochwycić naprawdę wiele jakże wartościowego czasu, jaki przed odlotem bywa – jak jest wiadome – zawężony niezliczonymi liczbami zabiegów plus papierologii.

Pozornie mamy więc kontakt z ambarasem niemalże nierealnym do rozwikłania. Korków na ulicach nie udrożni się dotknięciem magicznej różdżki, nie istnieje teleport, położenie parkingowe także stale będzie przykrym naciskiem… Aczkolwiek tu wolno się rozpocząć sprzeczać. Czy faktycznie nie ma innej opcji niż wyruszanie osobistym autem? Naturalnie ktoś przytoczy przykład taryf – jednakże owe też muszą nieraz wyszukiwać własnego miejsca do zaparkowania w masie ludzi. Nawet jeśli nie zostawiają auta na długi okres, to wyłącznie znalezienie wolnej przestrzeni w pobliżu lądowiska umie zaabsorbować faktycznie dużo czasu.


Naprzeciw staje więc działaność transportowa BALICE-TRANS, oferująca swoją odpowiedź na każde nerwowe wpisywania sformułowania „transfer lotniskowy kraków„online wyszukiwarkach. Jednostka dysponuje około setką samochodów o zapewnionym miejscu na należącym do niej specjalnym parkingu tuż pod samym lądowiskiem w Balicach. Użytkownik osiąga tym sposobem gigantyczną oszczędność czasu, nie musząc troszczyć się o odnalezienie lokalizacji do zaparkowania i będąc w stanie pomału z danego położenia udać się do punktu kontrolnego. Wszystko ogółem zostaje zależne od czasu, w jakim ruszy po niego transport.

Zabieramy podróżnych z określonego punktu na obszarze samego Krakowa, jak i podkrakowskich lokalizacji. Przejedź się z nami i zdobądź nie wyłącznie osobistą dogodność, lecz również bezproblemowy początek przed planowanym wylotem.