Dziecięce podróżowanie

http://fotelikiwarszawa.pl/

Dzieci podróżują samochodami w wygodnych i bezpiecznych fotelikach.
Foteliki samochodowe dla dzieci są produkowane jak super bezpieczne produkty i posiadają odpowiednie atesty. Kupując taki fotelik nie powinniśmy kierować się tylko ceną. Przede wszystkim powinniśmy mieć na względzie bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Odpowiednie foteliki w czasie produkcji przechodzą całą serię testów, są dokładnie sprawdzane w jaki sposób zareagują w trakcie wypadku.Tutaj nic nie powinno być przypadkiem, wszystko powinno być jak najlepiej sprawdzone. Każdy fotelik samochodowy dla dziecka powinien być bezpieczny i zapewnić dziecku w podróży maksimum bezpieczeństwa.
Foteliki są oferowane w kategoriach od 0-18 kg oraz od 9 kg do 35 kg. Już noworodki powinny być przewożone w odpowiednich fotelikach, są to zazwyczaj foteliki pełniące również funkcję nosidełek.
W Polsce wozi się dzieci w odpowiednich fotelikach do osiągniętego przez nie wzrostu 150 cm. Starsze dzieci wozi się na specjalnych podstawkach.
Oferowane foteliki mają różne udogodnienia, są ładne, wygodne i oczywiście bezpieczne. Łatwo jest je zamontować do samochodu, przypinamy je za pomocą pasów dla dorosłych lub specjalnego systemu ISOFIX.
Dzieci w takich fotelikach czują się wygodnie i bezpiecznie. Zasadą też jest, że najlepiej dzieci jest przewozić w fotelikach, bez odzieży wierzchniej. Jest im wtedy o wiele wygodniej. Dobrze dobrany fotelik pasuje do dziecka wzrostu, do jego wagi oraz musi dobrze przywierać do tapicerki samochodu. Fotelik powinien dobrze przywierać po zamontowaniu go, a zamontować go należy zawsze bardzo ściśle.
Czasami może się okazać, że mamy w samochodzie zbyt krótkie pasy i wtedy nie możemy dopiąć wybranego fotelika. Tego rodzaju fotelik nie nadaje się do naszego samochodu. Zakup fotelika samochodowego dla dziecka nie powinien być zakupem pochopnym. Zawsze należy bardzo dobrze przemyśleć, jaki typ fotelika będzie nam najlepiej pasował czy odpowiadał. Cena nigdy nie powinna być jedynym kryterium zakupu tak ważnego przedmiotu.

http://fotelikiwarszawa.pl/