Czego używają kosmetyczki?

Dobry klej do rzęs? Gdzie taki znaleźć?

dobry-klej-do-rzes

Ostatnio rozmawiałam ze znajomą, która zdecydowała się po raz pierwszy przedłużyć sobie rzęsy. Ja się nie znam na tym kompletnie i kiedy tłumaczyła mi różnice między rzęsami jeden do jeden, dwa do jeden, 3D, to kompletnie nie wiedziałam, o co chodzi. Ale widziałam efekty – jej oczy wyglądały rewelacyjnie! Bardzo zachwalała sobie tę usługę, od momentu, kiedy zrobiła sobie profesjonalnie rzęsy nie musi już rano malować oczu, a bez makijażu wygląda naturalnie, ale i bardzo kobieco. Nigdy nie sądziłam, że zainteresuję się jakimikolwiek zabiegami kosmetycznymi, ale po rozmowie z koleżanką zdecydowałam, że też chciałabym spróbować i wybrać się na przedłużanie rzęs.

klej-do-rzes

Koleżanka poradziła mi, żebym na początek wybrała się na zabieg dwa to jeden. Polega to w praktyce na przyklejeniu dwóch rzęs do jednej. Brzmi to jak magia, ale najwidoczniej tak się da! Najważniejsze, na co koleżanka kazała mi szczególnie zwrócić uwagę to klej do przedłużania rzęs, bowiem nie da się cofnąć, więc należy się upewnić, że kosmetyczka używa profesjonalnych produktów. Nasłuchałam się strasznych historii na temat tego, jakie mogą być konsekwencje używania przez kosmetyczkę złego kleju, łącznie z późniejszymi problemami ze skóra i wzrokiem, nie mówiąc już o tym, że można stracić własne rzęsy. Dobry klej do rzęs to podstawa zabiegu, oczywiście pomijając umiejętności kosmetyczki. Koleżanka poleciła mi salon, w którym sama była, a ja z chęcią umówiłam się na wizytę.

Wcześniej przeczytałam co nieco na temat produktów kosmetycznych z najwyższej półki, dlatego jak tylko weszłam do salonu i usiadłam na krześle zauważyłam, że klej przygotowany do zabiegu to naprawdę bardzo profesjonalny klej do rzęs. To mnie uspokoiło i nie bałam się już tak bardzo na początku, że tym jednorazowym kosmetycznym szaleństwem zrobię sobie krzywdę.

Pani kosmetyczka była bardzo miła a wszystko odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze. Byłam zachwycona efektem! Od tamtej pory robię rzęsy regularnie i zawsze bardzo jestem zadowolona z pracy mojej kosmetyczki.