Czego pragną kobiety?


Zeszło już kilkadziesiąt lat od studiowań słynnego amerykańskiego badacza, Kinseya, jaki to prekursorsko zakomunikował światu, że żeński instynkt seksualny ma nasilenie równą męskiemu, a co więcej, damy z intymnych zbliżeń czerpią taka samą, a z ogromnym prawdopodobieństwem – nawet jeszcze większą, rozkosz! Faktem niewątpliwym jest, że dziewczęta mają niezaprzeczalne przepis zatopienia się w rozkoszy bez konieczności sprawowania jakiejkolwiek aktywności.

Nie bez przyczyny zwykle najbardziej lubianą przez mężczyzn pozą jest ta na dżokeja. Wszelki facet potrzebowałby w łóżku być bezwładnym nabywcą rozkoszy, a tu przyroda spłatała dowcip i ospali na co dzień, a wyjątkowo w rzeczach powiązanych z domowymi obowiązkami, mężczyźni muszą przejawiać się nie byle zaradnością, pracowitością, kondycją i podzielnością czujności w sprawach intymnych. Przypuszczalnie jest to przyczyna niepowodzenia mężczyzn na innych frontach, przede wszystkim frontach pralki czy też szafki ze specyfikami do polerowania.

System w naturze to rzecz święta, a na jej ochronie w trakcie wieczorów panieńskich oraz innych wyraźnie sfeminizowanych impr, niczym wytrzymały maszt, istnieje nie kto odmienny jak…striptizer. Tak, tak, to właśnie przedstawiciel tej roboty przynależy do cennej męskiej mniejszości, który nie mówi: „nie chcę mi się”, nie zachęca: „to chwilowo ty coś zdziałaj”, nie manipuluje kobiecymi odczuciami: „gdybam, iż chcesz się nieco ruszać”. Szczególną modą weseli się hen party glasgow.

Jest chodzącym, buzującym, kipiącym jawnie testosteronem. Zna, po co tu jest i co ma czynić. Jeśli ktoś jeszcze nie pojmuje, skąd powodzenie na wieczorach panieńskich prawdziwych i porządnie ukształtowanych mężczyzn, to lub już kiedyś pożegnał się ze swoją męskością, winien zbadać poziom inkretów we krwi, bądź jest mniszką. Podług wielu niewiast spotkanie ze striptizerem może przekształcić podejście do seksualności oraz być może naturalnie tym samym niektórzy spostrzegają w tym coś niestosownego. Ci, którzy skosztowali, w żadnym wypadku nie ubolewali tej decyzji. Wieczór panieński to być może być ostatni głos dzwonka. Tak czy odmiennie – kto raz spotka się z ogniem, przenigdy już się nie poparzy.
Źródło: www.sassyboys.com