Ciekawe informacje na temat mefedronów.

4-mmc

Współcześnie ludzie żyją nadzwyczaj szybko, bezustannie się śpieszą, posiadają sporo zajęć jak i obowiązków. Wielokrotnie konsumują w biegu, mało wartościowe jedzenie, byle by prędzej. Nie posiadają sekundy na wytchnienie jak i relaksację, natomiast o czasie wspólnym z krewnymi już nie wspomnę. Wszystko to nie zawsze jest dobre dla ich zdrowia. Częstokroć w wyniku tegoż sposobu bycia zapadają na nerwice, depresje, a dodatkowo również zaburzenia psychiczne, tego rodzaju jak np. stany lękowe.
Zaburzenia takie dość często zaczynają pojawiać się już u młodszych, którzy z rzadka znajdują dla siebie wsparcie od przyjaciół.
Poszukują w takim przypadku innych ratunków na prywatne schorzenia.
Wykorzystywane poprzez młodzież pomysły na wojnę ze stresem czy też depresją są różne, natomiast w większości wypadków mają na uwadze pozbycie się złych emocji, ulepszenie humoru, zapomnienie o trudach dnia codziennego.

4-mmc

Pośród środków, jakich działanie przejawia się w zapewnianiu organizmowi fałszywej radości oraz szczęścia wymienić należy różne stymulanty innymi słowy funkcjonujące pobudzająco substancje psychoaktywne. Należą do nich między innymi mefedron czyli 4-mmc jak również metafedron 3-mmc.
Jeżeli chodzi o mefedron jest on na chwilę obecną nielegalny w Polsce jak również uważany za narkotyk. Jego wpływ powoduje miedzy innymi pobudzenie zmieniające się w euforię, wylewność, lecz zarazem gonitwę myśli, drganie rąk, podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi , lub też zakłócenia rytmu serca. Mogą wystąpić również zakłócenia pamięci krótkotrwałej, szczękościsk ,a dodatkowo silne pragnienie zażycia kolejnej dawki.
Kiedy natomiast chodzi o metafedron należałoby zaakcentować, iż chociaż bliski jest z 4-mmc , to różni się od niego szczególnie. Jakkolwiek powoduje dość żywe wrażenie euforii, niemniej jednak stymulacja nie pojawia się tak spora. Pomimo to jako pospolita substancja wpływająca na receptory serotoninowe, powoduje dosyć znaczną ochotę pobrania większej ilości. Zwiększa również ciśnienie jak i przyśpiesza tętno. Można także dostrzec działanie energetyzujące tej substancji, brak odczucia zmęczenia i brak łaknieniapoczucia głodu ,a dodatkowo podwyższenie potliwości. Jednakże objawy uboczne, jakie powoduje metafedron mogą być dużo łagodniejsze niż w przypadku mefedronu.