Lokalne

Ciekawa praca siedząca

Każdy z nas chociaż raz w życiu staje przed wyborem pierwszej pracy. Trzeba zdecydować, do czego nadajemy się najbardziej i do czego mamy talent czy smykałkę. Jedni zostaną magazynierami, drudzy pracownikami produkcji, a trzecia grupa, posiadająca prawo jazdy kategorii B lub inne, równie pożądane, zostanie kierowcami. Oferty pracy dla kierowcy Białystok zaoferuje na pewno każdemu z tego regionu Polski. Można zostać pracownikiem firmy kurierskiej i rozwozić paczki po województwie czy gminie. Można także spróbować w branży przewozowej ludzi np. na trasach międzynarodowych czy choćby nawet, za pośrednictwem aplikacji Ubera, przewozy lokalne. Szukanie pracy można rozpocząć od przeglądania ofert na OLX czy innych portalach z ogłoszeniami. Praca dla kierowcy z Białego Stoku, który posiada uprawnienia C+E może być interesująca i stosunkowo dobrze płatna. Jak wiemy, wschód Polski do najbogatszych nie należy, a praca w logistyce jest stosunkowo dobrze opłacalna, bo stawki w transporcie międzynarodowym są raczej równe w wielu spedycjach i nie zależą one od miejsca zamieszkania kierowcy. Praca jest z jednej strony wymagająca, a z drugiej strony dziewięćdziesiąt procent czasu spędzamy siedząc. Jednak cierpią na tym nasze plecy, a od ciągłej koncentracji na drodze po kilku godzinach ciągłej jazdy jesteśmy bardziej zmęczeniu niż po dniu pracy na budowie. Kierowcy spędzają średnio trzy czwarte czasu w miesiącu poza domem, na czym cierpią także życie rodzinne i towarzyskie.

http://www.znajdzkierowce.eu/oferty-kierowcow/miasto/13754/Bia%C5%82ystok

Podsumowując, w każdym większym mieście takim jak Białystok są jakieś spedycje, mniej lub bardziej znane. Osoba z uprawnieniami można znaleźć ciekawą pracę w jakże ważnej branży – w logistyce. Pozwala to na zwiedzenia całkiem dużego kawałka świata. Od Półwyspu Iberyjskiego, przez Wielką Brytanię, Skandynawię, kończąc na wschodniej części Europy. Wszędzie znajdzie się praca na kierowcy, gdyż zawsze jest coś to przewiezienia. Czy to pomarańcze z Hiszpanii do Polski czy części z branży motoryzacyjnej z fabryk na Dolnym Śląsku do Gotheborga w Szwecji.

Możesz również polubić…