Lokalne

Chirurg naczyniowy Częstochowa – na czym polega jego zadanie?

W dzisiejszych czasach dominuje u nas siedzący tryb życia. Mnóstwo z nas spędza dużo czasu przed komputerem, czy to w domu czy to w pracy. Mało ruchliwy styl może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, których powinniśmy unikać. Jak to jednak dobrze zrobić? Ważne by zadbać o naszą profilaktykę, czyli już zawczasu sprzeciwiać się chorobom. Wizyta w gabinecie chirurga naczyniowego z Częstochowy pozwoli nam poznać czy mamy problem z właściwym funkcjonowaniem naszego ciała. Chirurg naczyniowy Częstochowa określi drożność naszych naczyń krwionośnych, czy nie mamy zaburzeń związanych z przepływem krwi przez żyły i tętnice oraz da nam odpowiednie wskazania by walczyć z możliwością pojawienia się żylaków na nogach.

Chirurg naczyniowy Częstochowa – jak często powinniśmy udać się do niego z wizytą?

Chirurg naczyniowy oferuje nie tylko konsultacje, pozwalające zapobiegać niechcianych żylaków czy innych schorzeń ale oferuje również specjalistyczne operacje i zabiegi. Do chirurga naczyniowego powinniśmy się udać kiedy tylko odczujemy lub zobaczymy coś co nas niepokoi związane z naszym przepływem krwi lub skórką na naszych kończynach. Lekarz może zakwalifikować pacjenta do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej na tętnicach szyjnych i tętniakach aorty brzusznej. Chirurg naczyniowy może również wysłać do badań histopatologicznych próbki naszej skóry.

chirurg naczyniowy częstochowa

Jakie zabiegi oferuje chirurg naczyniowy z Częstochowy?

Chirurg naczyniowy Częstochowa specjalizuje się w wielu sposobach leczenia żylaków. Jedną z sprawdzonych metod jest zabieg skleroterapii żylaków. Polega on na podaniu do światła naczynia, specjalnego środku chemicznego w sposób iniekcyjny. Zabieg te jest bezpieczny, praktycznie bezbolesny i małoinwazyjny. Dzięki tej metodzie chirurg naczyniowy może sprawnie usunąć nieestetyczne pajączki naczyniowe śródskórne oraz wyleczyć niewielkie żyły siateczkowate.

Możesz również polubić…